راه و شهرسازیمجله خبری

پیشرفت نهضت ملی مسکن در پردیس به میانگین ۴۵ درصدی رسید

به گزارش ساختمان آنلاین: «جابر انصاری» امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران در خصوص جزییات پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن در پرپیس، گفت: کارگاههای نهضت‌ملی مسکن دو شیفت در پردیس فعال است و از آنجایی که سیاست ما این نیست که اعتبار این طرح را جای دیگری خرج کنیم، پیشرفت پروژه ها قابل دفاع است.

به گفته جابر انصاری اکنون برخی پروژه‌های نهضت ملی در مرحله سفید کاری قرار گرفته است و تاکید می‌کنیم پیشرفت پروژه‌ها به این دلیل است که منابع نهضت‌ملی مسکن خرج سایر طرح ها نشده است.

سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: قیمت قراردادی با پیمانکاران متری چهار میلیون و نیم است و با توجه به اینکه این پروژه با انضباط مالی ‌درحال پیشرفت است، در نهایت گران تحویل متقاضی نخواهد بود.

وی همچنین خرید ‌و فروش امتیاز نهضت ملی مسکن را غیرقانونی خواند.

جابرانصاری درباره میزان آورده متقاضیان نیز گفت: آورده به صورت مرحله ای از متقاضیان دریافت می‌شود و اگر متقاضی سر وقت آورده اولیه را نیاورد از روند ثبت نام حذف می شود.

به گفته سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس بیش از ۲ هزار واحد نهضت ملی مسکن اکنون در پردیس در مرحله پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصدی قرار دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا