راه و شهرسازیصنایع ساختمانیمجله خبری

ضرورت حمایت حاکمیتی از صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان

به گزارش ساختمان آنلاین:   از صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان، در ابتدای این جلسه اعضای هیات عامل این صندوق ضمن ارائه گزارشی از عملکرد صندوق و با اشاره به چشم انداز آتی این مجموعه، به تشریح اهم اقدامات صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان پرداختند.

براساس گزارش هیات عامل صندوق بیمه حوادث طبیعی‌ساختمان، طراحی، تحلیل و پیاده‌سازی سامانه تخصصی «خدمات بیمه حوادث طبیعی‌ساختمان» از جمله اقداماتی است که به زودی آماده بهره‌برداری خواهد شد.

در ادامه این جلسه سید احسان خاندوزی، رئیس هیات امنای صندوق نیز با تاکید بر نقش صندوق بیمه حوادث‌طبیعی ساختمان در تسریع بازسازی منازل آسیب دیدگان حوادث‌طبیعی، این صندوق را راهی مطمئن برای جبران هزینه‌های ناشی از اینگونه حوادث و جلوگیری از آسیب به روند توسعه در کشور دانست.

وی همچنین بر ضرورت هم‌افزایی، حمایت و پشتیبانی سیاستی و حاکمیتی از صندوق تاکید کرد و تعامل و همکاری اعضای هیات عامل با دیگر نهادهای کشور را برای تحقق اهداف صندوق بیمه حوادث طبیعی‌ساختمان ضروری دانست.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا