اخبار ساختمان آنلایندیدگاهراه و شهرسازیمجله خبری

طراحی مسجد قیطریه باید به تایید شورا برسد

رییس شورای شهر تهران در جدیدترین اظهار نظر خود در خصوص ساخت مسجد در بوستان قیطریه ضمن تاکید بر اینکه هیچ درختی قطع نخواهد شد در عین حال گفت طراحی این مسجد باید به تایید شورای شهر تهران برسد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری  ساختمان آنلاین، مهدی چمران در حاشیه دویست و بیست و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان  اینکه فضای مجازی یک جنگ روانی است، تصریح کرد: گفته شده بود در بزرگراه شیخ فضل اله نوری درختان قطع شده‌اند و ما از شهردار منطقه ۲ پرسیدیم و گفتند چنین برنامه‌ای نداشته اند. در مورد بوستان قیطریه نیز گفتند درختان قطع شدند که قطع نشده است.

وی با بیان اینکه یکی از افتخارات آقای کرباسچی این بود که در بوستان مسجد ساخته است، ادامه داد: در مورد مسجد در بوستان قیطریه طراحی‌های صورت گرفته را می‌بینیم و باید تایید شود. مسجد کوچک زیبایی ساخته خواهد شد و حرف آخر ما این است که حتی یک درخت نیز قطع نخواهد شد. مردم نیز استقبال خواهند کرد که به جای یک فضای بی استفاده، مسجد ساخته شود.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه آقای امانی اعلام کرده که استنباط مناسبی از صحبت‌های ایشان انجام نشده است، گفت: این بوستان ۱۲۲ هزار متر مربع است و در گوشه‌ای از آن مسجد احداث خواهد شد. قبل از این نیز در بوستان‌ها مسجد ساخته شده و اتفاق جدیدی نیست. برخی می‌خواهند اذهان را از سمت مسجدالاقصی و سیستان و بلوچستان به سمتی دیگر ببرند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا