اجتماعی

عدم رعایت واریز درآمدها به خزانه واحد از سوی برخی مجموعه‌ها

به گزارش ساختمان آنلاین، احمد صادقی در یکصد و دهمین جلسه شورا و پس از ارایه گزارش خزانه دار شورا در خصوص حساب های درآمد و هزینه شهرداری منتهی به 30 مهر ماه سال جاری گفت: یکی از مواردی که از این گزارش بر می آید عدم اجرای خزانه واحد است یعنی برخی مجموعه ها مصوبه شورا در ایجاد خزانه واحد و واریز درآمد ها به خزانه واحد را رعایت نکردند و لذا درآمد های شهرداری در گزارش با آنچه که حاصل شده فاصله دارد. لذا این مهم باید از سوی مجموعه ها رعایت شود و در گزارش بعدی نیز ذکر گردد.

صادقی در ادامه افزود: موضوع بعدی مربوط به دکل ها و آنتن های فیبر نوری است، وقتی در طول روز در سطح شهر تردد می کنیم می بینیم که دکل ها و آنتن ها مدام رویش و زایش دارند.

وی افزود: باید رقم درآمدی از صدور مجوز دکل ها ذکر شود. و لذا می بایست در یک گزارش مفصل این ارقام در صحن شورا ارایه شوند‌.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا