اجتماعی

فراخوان پژوهش در حوزه زیباسازی شهری

سازمان زیباسازی شهر تهران جهت ارزیابی و انتخاب مجری واجد شرایط برای واگذاری پروژه های حوزه زیباسازی شهری فراخوان مطالعاتی و پژوهشی منتشر کرد. 

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ با توجه به اهمیت مطالعات تطبیقی و پژوهشی در جهت بهبود کیفیت اجرای طرح های زیباسازی شهری، فراخوان ارزیابی و انتخاب مجری واجد شرایط برای واگذاری پروژه های  مطالعاتی و پژوهشی از سوی سازمان زیباسازی شهرتهران منتشر شد.
بر اساس این گزارش موضوعاتی همچون امکان‌سنجی و تدوین راهکارهای هوشمندسازی آذین‌بندی‌های نوری (ریسه‌های نوری)، مطالعات تطبیقی وضعیت مجسمه‌های شهر تهران با چند کلانشهر جهان از جمله عناوین مطروحه در این فراخوان است.
از دیگر عناوین درج شده می توان به موضوع مطالعات تطبیقی وضعیت نقاشی‌ دیواری‌های شهر تهران با چند کلانشهر جهان، بررسی روش‌های مشارکت در احداث و نگهداری سرویس‌های بهداشتی و همچنین  موضوع شناسایی روش‌های هوشمندسازی و ثبت مکانیزه تابلوهای صنفی شهر تهران اشاره کرد.
گفتنی است مهلت ارسال مدارک: تا تاریخ 24/11/1401 خواهد بود و از اشخاص حقیقی و حقوقی علاقه‌مند به همکاری دعوت می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر (اسناد فراخوان و…) به سایت سازمان زیباسازی به نشانی zibasazi.tehran.ir مراجعه نمایند.
همچنین علاقمندان می توانند با معاونت برنامه‌ریزی و توسعه – مدیریت مطالعات و پژوهش
با شماره های 96044464، 96044170، 96044427 تماس حاصل نمایند.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا