اجتماعی

آزادی ۷۵ هکتار زمین از چنگال زمین‌خواران در پایتخت

به گزارش ساختمان آنلاین، پرویز سروری نایب رییس شورا در یکصد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با تقدیر از اقدامات انجام شده شهرداری منطقه ۱۹ در خصوص بازپس گیری زمین های تصرف شده بدست سوداگران، یادآور شد: در مدت اخیر که با ساخت و سازهای غیرقانونی مشکلات جدی برای تهران ایجاد شده بود، با تلاش شبانه روزی در این منطقه برخوردهای لازم صورت گرفته و این روند ادامه خواهد یافت. ناجا و شهرداری دست به دست هم دادند و در بلوای جریان فتنه ۷۵ هکتار زمین را آزاد کردند.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه دادسرای ناحیه ۳۷ تهران با شهردرای منطقه ۱۹ همکاری کرده است، گفت: شهرداری با ۱۵۰ نیروی یگان حفاظتی، ۴۰۰ نیروی شهربان و ۱۰۰ نیروی منطقه با استفاده از ماشین آلات خود ۶۰ قطعه چهار دیواری، ۱۵ قطعه سوله و ۲۰ باب واحد تجاری را آزاد کرده است.
وی افزود: در شهرداری منطقه ۵ نیز اتفاقات خوبی افتاده و تقاضا می شود در دیگر مناطق نیز همچون منطقه ۱۹ اقدامات لازم را در برخورد با ساخت و ساز غیرمجاز انجام دهند. شورای شهر به شدت و با حساسیت این موضوع را پیگیری می کند و نسبت به کوتاهی ها برخورد لازم را خواهد داشت اما هم اکنون از تلاش های صورت گرفته تقدیر می کنیم. باید برخورد لازم صورت بگیرد که شاهد موارد اینچنینی در گوشه و کنار تهران نباشیم.
سروری تأکید کرد: مشکل سیلاب در تهران اساسی است که شهرداری نقاط سیلاب خیز را شناسایی کرده و روز گذشته در شنبه امید و افتخار شاهد این بودیم که در تقاطع آریافر به عنوان منطقه سیلاب خیز، پروژه ای که سالها ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته در طول یک سال اخیر ۵۰ درصد پیشرفت کرده و به نتیجه رسیده است. امیدواریم دیگر نقاط نیز ایمن سازی شود.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا