اجتماعی

امکان افتتاح ۹ و نیم کیلومتر از بخش میانی خط ۶ مترو تا آخر سال

به گزارش ساختمان آنلاین:   رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران همزمان با افتتاح بزرگ‌ترین پایانه و پارکینگ زیرزمینی در خط ۴ مترو گفت: افتتاح ۹ و نیم کیلومتر از بخش میانی خط ۶ مترو و همچنین اتمام ایستگاه‌های ناتمام خطوط ۶ و ۷ مترو تا پایان امسال امکان‌پذیر است.
سید جعفر تشکری هاشمی با اعلام اینکه با عزم و اراده جهادی، می‌توان ۹ و نیم کیلومتر از قسمت میانی خط ۶ مترو را تا آخر سال راه‌اندازی کرد، افزود: به همین ترتیب، با روحیه جهادی، بهره‌برداری از ایستگاه‌های خطوط ۶ و ۷ مترو که بعضاً بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، تا پایان سال دور از دسترس نیست.
وی با اشاره به پروژه‌هایی که از سال‌های قبل تا حد زیادی پیشرفت داشتند و در دوره ۴ ساله گذشته متوقف مانده بودند، امروز مورد توجه مدیریت شهری قرار گرفته است، اظهار کرد: تکمیل پروژه‌هایی که با هزینه اندک می‌توانند به بهره‌برداری برسند، اولویت شورا و شهرداری است.
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه پایانه و پارکینگ زیرزمینی در خط ۴ مترو به عنوان یک پروژه بزرگ‌مقیاس، بزرگ‌ترین پایانه و پارکینگ زیرزمینی مترو محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: راه‌اندازی این مجموعه، می‌تواند امکان بهره‌برداری از خط ۴ مترو را تا ۲۰ درصد افزایش دهد.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا