اجتماعی

تاسیس کلانتری در محله رضویه پاسخ به مطالبه مردم است

به گزارش ساختمان آنلاین:  زهرا شمس‌احسان عضو و رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز (شنبه) در مراسم‌ آغاز احداث کلانتری محله رضویه در منطقه ۱۵ اظهار داشت: با تاسیس  این کلانتری به یکی از مطالبات مردم محله رضویه پاسخ داده می‌شود.
رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: جمع آوری و انتقال معتادین متجاهر به مراکز بازپروری و گرم‌خانه‌ها، هموار سازی و مسطح سازی تپه کوه سنگی جهت تردد خودروهای نظامی و انتظامی و احداث کلانتری سه اقدام‌ مهمی است است بنا به درخواست و پیگیری معتمدین و مردم‌محله رضویه از دستگاه‌ها صورت گرفته است.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با تلاش‌های صورت گرفته امروز توانسته‌ایم به صورت نسبی ایجاد نظم اجتماعی، امنیت و احساس امنیت را برای مردم محله رضویه برقرار کنیم.
شمس‌احسان ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: مجموعه انتظامی تهران بزرگ در طول این مسیر همراهی‌های زیادی با شهرداری تهران، شورای شهر و نهادهای دیگر در این زمینه داشتند.
عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: شهردار تهران با همیت و دغدغه‌ای که دارند دستورات لازم را برای ایجاد امنیت در این‌محله صادر کردند.
شمس‌احسان اظهار داشت: امیدواریم هر چه سریعتر با تاسیس و راه‌اندازی این کلانتری مردم طعم شیرین امنیت را بیش از گذشته تجربه کنند و ان‌شاالله با تعامل دوطرفه مردم و نیروی انتظامی شاهد کاهش نرخ جرائم، ناامنی‌های اجتماعی و بزهکاری‌های اجتماعی باشیم.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا