اجتماعی

جذب اعتبارات دولتی در نوسازی بافت فرسوده برای نخستین بار

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اعلام خبر جذب اعتبارات دولتی در نوسازی بافت های فرسوده، بر ضروت تخصیص اعتبارات بیشتر به منظور تسریع در اجرای برنامه های محرومیت زدایی تأکید کرد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، در راستای اجرای مصوبات سفرهای استانی ریاست جمهوری مبنی بر “اختصاص مبلغ 30 میلیارد تومان برای اجرای طرح های محرومیت زدایی و راهسازی در محدوده شهر تهران از محل منابع مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت با هماهنگی سازمان نوسازی” در جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، معاون شرکت باز آفرینی شهری ایران و نمایندگان وزارت نفت اقدامات انجام شده تشریح شد.

در این جلسه نماینده وزارت نفت ضمن تأیید مستندات ارائه شده سازمان نوسازی از طرح در حال اجرای باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س) در محدوده مناطق 17 و 18، گزارشی از فرایند پرداخت اعتبارات تخصیصی ارائه کرد.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده به تشریح طرح های در دست اجرا در محدوده مناطق 17 و 18 پرداخت و اختصاص اعتبارات بیشتر برای تسریع برنامه های محرومیت زدایی را خواستار شد.

آقایی پس از استماع گزارش اقدامات انجام شده بر پیش بینی جذب اعتبارات جدید تأکید کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا