اجتماعی

اجرای بالغ بر 42 هزار تن آسفالت در سطح منطقه/ نهضت آسفالت‌ریزی در سطح منطقه ادامه دارد

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، رضا شنگی شهردار منطقه با اشاره به فعالیت عمرانی و آسفالت ریزی در سطح منطقه طی مدتی که از مدیریت وی بر مسند شهردار منطقه می گذرد، گفت: با توجه به برخی از کاستی ها در گذشته، تقریبا بخش عمده ای از کوچه ها و معابر منطقه دچار فرسودگی بیش از حد شده بودند، لذا حجم گسترده عملیات عمرانی از آغاز شروع دوره جدید در منطقه 17 تحت عنوان نهضت خدمت رسانی شروع شده است.

شنگی افزود: طی یک سالی که تیم مدیریت شهری جدید توفیق خدمت گذاری به شهروندان منطقه 17 را داشتند، اقدامات و کارهای خوب و قابل توجهی توسط معاونت های اجرایی شهرداری منطقه در سطح محلات انجام گرفته است. یکی از این اقدامات بسیار خوب که رکورد آن در سطح تهران شکسته شده و در تاریخ شهرداری تهران کم نظیر بوده، عملیات آسفالت ریزی در سطح منطقه 17 بوده است.

شهردار منطقه تصریح کرد: به عنوان نمونه مدیریت شهری جدید از ابتدای سال جاری تاکنون و به عبارتی طی 9 ماه گذشته، ۲۰۸ کوچه و خیابان را با 38 هزار و 131 تن آستفالت ریزی کرده است که از این تعداد، عملیات تراش و روکش آسفالت اساسی در ۱۶۶ معبر در بافت فرسوده انجام شده که به صورت جمع آوری انهار، اجرای کانیو کتابی و روکش آسفالت بوده است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه منطقه 17 یکی از مناطقی است که دارای بیشترین بافت فرسوده شهر تهران است، 80 درصد از این تعداد کوچه ها (کوچه) که آسفالت ریزی شده اند، در بافت فرسوده قرار داشته اند. همچنین از اواخر سال قبل و 9 ماه سال جاری، بالغ بر 42 هزار تن آسفالت در سطح منطقه اجرا شده است.

شنگی با اشاره به اولویت بندی کوچه ها و معابر جهت عملیات آسفالت ریزی، گفت: جهت اجرای آسفالت ریزی، معابر و کوچه ها توسط کارشناسان خبره معاونت فنی و عمرانی بازدید می شود و پس از احصاء مشکلات به ترتیب اولویت، اقدامات لازم در راستای برنامه ریزی و اجرای عملیات عمرانی، آسفالت ریزی و ترمیم و مرمت انهار، انجام می شود.

شهردار منطقه خاطرنشان کرد: نهضت آسفالت ریزی که بر اساس اولویت های کارشناسی شده، در سطح محلات اجرا شده است، همچنان ادامه دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا