راه و شهرسازیمجله خبری

آغاز عملیات اجرایی یکصد هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن شهرهای جدید

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حبیب‌اله چاغروندی معاون فنی- مهندسی شرکت عمران شهرهای جدید در خصوص عملکرد آن شرکت در اجرای طرح نهضت ملی مسکن و میزان واحدهای آغاز شده به ارائه توضیحاتی پرداخت.

معاون فنی – مهندسی شرکت عمران شهرهای جدید گفت: به استناد آمار سهم شرکت عمران در راستای نهضت ملی مسکن ۷۰۰ هزار واحد است که ۲۰۰ هزار واحد آن طی دو مرحله در سال جاری آغاز شد و در برنامه است تا ۱۰۰ هزار واحد دیگر نیز تا قبل از اتمام سال و در هفته‌های آتی آغاز شود.

معاون فنی – مهندسی شرکت عمران شهرهای جدید با تاکید بر اینکه اجرای طرح‌نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید متقاضی‌محور است، افزود: در مجموع ثبت‌نام شدگان طرح‌نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید که واجد شرایط اولیه بودند ۳۳۰ هزار نفر است که تاکنون برای ۲۰۰ هزار متقاضی واجد شرایط عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن در دو مرحله شروع شده است که اولین آن در تابستان و دومین مرحله طرح نهضت ملی مسکن در پاییز آغاز شد.

میانگین پیشرفت فیزیکی واحدهای آغاز شده نهضت ملی شهرهای جدید ۱۵ درصد است

چاغروندی توضیح داد: میانگین پیشرفت فیزیکی واحدهای آغاز شده طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید حدود ۱۵ درصد است.

وی اجرای موفق و به موقع طرح نهضت ملی مسکن را وابسته به مشارکت مردم و واریز وجوه اولیه توسط متقاضیان عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۳۳۰ هزار واحد علاوه بر اینکه واجد شرایط هستند و برای ۲۰۰ هزار واحد زمین تأمین و کار اجرایی واحدهای مسکونی آغاز شده حدود ۹۵ هزار نفر واریز وجه کردند که امیدواریم در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید مشارکت مردم تقویت شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا