راه و شهرسازیمجله خبری

فردا آخرین‌مهلت ارائه پیشنهاد در مزایده املاک و مستغلات اموال تملیکی

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، علیرضا نور نژاد در این باره اظهار داشت: آخرین‌مهلت ارسال پیشنهاد قیمت برای مزایده سراسری ۱۱۳۳ ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۲۶ آبان‌ ماه است و رمزگشایی پیشنهادها نیز ساعت ۱۴ روز شنبه ۲۸ آبان‌ماه با حضور اعضای فروش سازمان انجام می‌شود.

عضو هیات‌مدیره و معاون حقوقی و فروش اموال غیرمنقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تأکید کرد: برگزاری مزایده صرفاً از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت خواهد بود و همه مراحل فرایند مزایده شامل پرداخت تضمین شرکت در مزایده (ودیعه)، ارسال پیشنهاد قیمت و رمزگشایی در بستر سامانه مذکور صورت می‌پذیرد.

وی در پایان گفت: خریداران برای بازدید از املاک مطرح در مزایده با شماره ۲۷۶۵۲۲۹۵ ستاد مرکزی هماهنگی لازم انجام و به نشانی سازمان اموال تملیکی  مراجعه کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا