راه و شهرسازیمجله خبری

پیگیری اجرای قانون حدنگار به صورت بین‌بخشی

به گزارش ساختمان آنلاین: به نقل از روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، ارسلان مالکی با اشاره به اینکه این نشست در راستای رفع موانع و مشکلات اجرایی قانون جامع حدنگار و تثبیت مالکیت اراضی دولتی و ملی در سطح کشور برگزار گردید گفت: در این نشست بر اهتمام و پیگیری موارد تا رفع موانع و صدور اسناد مالکیت دولتی تاکید شد.

وی افزود: همچنین تصمیماتی در خصوص نهایی کردن تفاهم نامه فیمابین سازمان ملی زمین و مسکن به عنوان نماینده وزارت راه و شهرسازی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اتخاذ شد.

همچنین در این نشست مقرر شد با تشکیل جلسات به صورت ماهانه تمهیدات لازم به منظور تحقق اهداف قانون گذار صورت پذیرد.

گفتنی است در این نشست علی سلیمی نوری نماینده سازمان ملی زمین و مسکن در پیگیری اجرای کاداستر املاک و اراضی این سازمان و نسرین کاظمی رئیس گروه بانک اطلاعات زمین و مسکن سازمان ملی زمین و مسکن و نمایندگانی از وزارت راه و شهرسازی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور حضور داشتند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا