بورس و بازارمجله خبری

آپارتمان‌های ۱۰۰ متری شمال تهران چند؟

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از اقتصاد آنلاین، اگر علاقه به خانه‌های لوکس و زیبا دارید، خرید منزل در مناطق شمالی تهران میتواند برای شما جذاب باشد. از آنجایی که منطق شمالی تهران جزو مناطق گران‌قیمت تهران است و به علت کوهپایه‌ای بودن، آب و هوای پاک و مناسبی نسبت به سطح تهران دارد، عده‌ای از مردم اقدام به خرید خانه در این منطقه می کنند. بنابراین در این گزارش خانه‌های ۱۰۰ متری شمال تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

اگر شما قصد سرمایه‌گذاری در مناطق شمالی تهران‌ را دارید میتوانید واحد آپارتمانی نوساز در محله ولنجک را با متراژ ۱۱۰ متر و ۲ اتاق خواب را با بودجه‌ای معادل ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

اگر واحدی ارزان قیمت‌تر در همین محله میخواهید میتوانید آپارتمانی ۸ ساله با متراژ ۱۰۳ متر و ۲ اتاق خواب را با بودجه‌ای معادل ۹ میلیارد تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمانی در محله الهیه با متراژ ۱۱۰ متر درحالی ۱۶ سال از ساخت این واحد گذشته باشد و ۳ اتاق خواب نیز داشته باشد ارزشی بالغ‌بر ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

واحد آپارتمانی ۶ ساله در محله تحریش با متراژ ۱۰۴ متر و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۹ میلیارد و ۴۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحدی نوساز در همین محله با متراژ ۱۰۷ متر و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۸ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.( تفاوت این دو ساختمان در نوع ساخت و… است)

اگر قصد سرمایه‌گذاری در مناطق شمالی تهران را دارید، واحد آپارتمانی در محله محمودیه با متراژ ۱۱۰ متر و ۲ اتاق خواب، درحالی که ۲۶ سال از ساخت این واحد گذشته باشد را میتوانید با سرمایه ۱۵ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید آپارتمانی ۱۱۰ متری در محله زعفرانیه درحالی که این واحد ۲ خوابه باشد و سنی معادل ۴ سال داشته باشد لازم است مبلغی بالغ‌بر ۱۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

همچنین واحد دیگری در همین منطقه با متراژ ۱۰۲ متر و سنی حدود ۱۶ سال درحالی که این واحد نیز ۲ خوابه باشد ارزشی بالغ‌بر ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

آپارتمان‌های ۱۰۰ متری شمال تهران چند؟

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا