اجتماعی

تبدیل وضعیت ایثارگران به فوریت دنبال شود

به گزارش ساختمان آنلاین: مهدی اقراریان، رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا ضمن اشاره به نطق پیش از دستور خود در روز سه شنبه، طی تذکری گفت: مقام معظم رهبری می فرمایند که «همه کشور و همه ملت در درجه اول مدیون شهدا و بعد مدیون خانواده ایشان هستند» و از این روی درگذشت بانوی مکرمه، همسر شهید اردستانی را تسلیت می گویم، البته فرزند شهید اردستانی از همکاران ما در شهرداری تهران هستند.
او در همین زمینه افزود: شهرداری تهران توفیق دارد که جمع زیادی از خانواده های معزز شهدا را در مجموعه خود داشته باشد و امیدواریم که موضوع رسیدگی به مسئله تبدیل وضعیت خانواده شهدا و ایثارگران به فوریت دنبال شود.
برخی شخصیت های سیاسی مفقودالاثر در برابر فتنه مرزبندی خود را مشخص کنند
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا ادامه داد: نکته دیگر مربوط به سخنان خارج از هرگونه عقلانیت یکی از سران فتنه است. یک مرزبندی بسیار جدی بین تمام دلسوزان کشور با جریان فتنه وجود دارد، اما آنچه که امروز شاهدش هستیم و بسیار غم انگیز است، اینست که افرادی که عملکردشان در فتنه 88 خسارات بسیار زیادی به کشور زد که مشکلات گوناگونی برای کشور ایجاد کرد، امروز به شهدایی حمله می کنند که امنیت این کشور مدیون ایشان است و البته در این چندروز ملت شریف ایران نسبت به این بی احترامی به زیبایی موضع گیری کردند.
اقراریان در همین راستا ادامه داد: اما چرا جریان فتنه که ریشه آن را باید در کشورهایی مانند امریکا و انگلستان و رژیم صهیونیسیتی جسجتو کرد امروز در این موقعیت نسبت به شهدای مدافع حرم بیانیه می دهد.؟ چرا در این مقطع از تاریخ؟ آنچنانکه در سال 88 وقتی که ایران به شرایطی نزدیک می شد که بتواند یک توافق با عزتی را که در آن منافع ملی ما تامین شود، جریان فتنه آمد و به توافق ضربه زد. مردم خوب ایران به ویژه مردم تهران بدانند، امروز هم در این مقطع در شرایطی که دولت تلاش می‏ کند تا بتواند تحریم های ظالمانه دشمن را از طریق مذاکره مقتدرانه، به نتیجه برساند، شاهدیم که جریان فتنه چراغ سبز به دشمن نشان می دهد تا دشمن مسیر خود را ادامه دهد.
او در پایان افزود: اما دست شما برای ملت ایران رو شده و مشخص است که چه اهدافی را دنبال می کنید و لذا پیشنهاد من به برخی شخصیت های سیاسی که امروز مفقود الاثر شدند اینست که مرزبندی خود را با فتنه مشخص کنند.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا