اجتماعی

نوسازی میادین میوه و تره‌بار فدک و شقایق در منطقه ۱۷

شنگی گفت: با پیگیری ها و تدابیر صورت گرفته، دو میدان میوه و تره‌بار فدک و شقایق در محله‌های وصفنارد در جنوب منطقه و ابوذر غربی مرکز منطقه نوسازی می‌شوند.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، رضا شنگی شهردار منطقه در خصوص نوسازی میادین میوه و تره‌بار فدک و شقایق در این منطقه، گفت: میادین میوه و تره‌بار به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شبکه‌های توزیع میوه و تره بار در سطح محلات هستند. یکی از اهداف ایجاد میادین تره و بار تسهیل در تهیه و توزیع محصولات مورد مصرف مردم با حذف عوامل واسطه بین تولیدکننده و مصرف کننده است، به همین منظور کالاهای مورد نیاز با قیمت مناسب به دست شهروندان می رسد.

وی افزود: بر همین اساس و با پیگیری ها و تدابیر صورت گرفته، دو میدان میوه و تره‌بار فدک و شقایق در محله‌های وصفنارد در جنوب منطقه و ابوذر غربی مرکز منطقه نوسازی می‌شوند.

وی گفت: برای تجهیز میدان تره‌بار فدک که در خیابان مسجد واقع شده، ۷۰۰ متر زمین الحاقی از سوی شهرداری منطقه جهت توسعه سرانه این مجتمع خدماتی اضافه خواهد شد.

شهردار منطقه۱۷ تصریح کرد: همچنین به منظور ارتقاء سرانه‌های خدماتی در منطقه، در این تره‌بار علاوه بر ایجاد و زمینه فروش میوه و سبزیجات، جهت سهولت دسترسی شهروندان به اقلام متنوع، مجموعه‌های پروتئینی، لبنیاتی، لوازم التحریر و خوارو بارفروشی نیز احداث خواهد شد.

شهردار منطقه اظهار کرد: میدان تره بار شقایق در خیابان فریدون احمدی واقع شده است و شهروندان محلات ابوذر شرقی و غربی به آن دسترسی دارند. توسعه، بازسازی و افزایش غرفه بندی این میدان تره بار با همکاری سازمان میادین شهرداری تهران انجام خواهد شد.

شنگی گفت: وجود این میادین در کنترل مدیریت حجم ترافیک و سفرهای درون منطقه ای نیز موثر خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا