اجتماعی

ایمنی‌سازی معابر شهری در مسیر راهپیمایی 22 بهمن

سید محمد فیاض مدیر کل هماهنگی ، نظارت و کنترل معاونت هماهنگی و امور مناطق از آمادگی نواحی با تاکید بر محورهای طرح تحول بیست گانه خدمت جهت برگزاری مراسم چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت هماهنگی و امور مناطق؛ سید محمد فیاض مدیر کل هماهنگی ، نظارت و کنترل با اشاره به اینکه اقدامات مناطق 22 گانه و همچنین مناطق محوری در استقبال شایسته از حضور پرشور شهروندان تهرانی در یوم الله 22 بهمن با جدیت انجام خواهد گرفت، گفت: آمادگی نواحی ای که در مسیرهای منتهی به معابر اصلی راهپیمایی با ایفای وظایف محوله، بنوعی نقش میزبان را ایفا می کنند، بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

فیاض در راستای تامین ایمنی معابر اصلی و فرعی در این ایام تشریح کرد: هدف از این بازدید؛ تاکید بر لزوم مرمت کف پوش های معابر، حذف زوائد و عوارض فیزیکی نا ایمن و نازیبا، حذف دریچه های زاید ، تبدیل انهار بلا استفاده به کانیو، همسطح سازی دریچه ها و زیر مخزنی های جمع آوری پسماند در طول این مسیر مهم و محوری، با نگاه جزء نگر و در مقیاس یک به یک و مینیاتوری بود که باتفاق شهرداران نواحی ذیربط در مناطق 6 و 11 در طول این مسیر صورت گرفت و رفع معضلات واجد اولویت تا روز راه پیمایی مردمی در این مسیر مورد تاکید قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: این بازدید ها به صورت مستمر و در راستای طرح تحول بیست گانه خدمت در مناطق و با هدف استقبال از مناسبت های مختلف ملی و مذهبی ادامه دار خواهد بود.بازدید میدانی امروز صبح؛ بخشی از محور برگزاری مراسم راه پیمایی یوم الله ۲۲ بهمن یعنی خیابان انقلاب از تقاطع خیابان قدس تا میدان انقلاب و خیابان آزادی تا تقاطع خیابان دکتر قریب، در مسیر های رفت و برگشت را شامل گردید که با حضور مدیر کل هماهنگی ، نظارت و کنترل، معاون امور نواحی و رئیس واحد نظارت پهنه مرکز و همچنین شهرداران نواحی ۱ و ۳ منطقه ۱۱ و شهردار ناحیه ۲ منطقه 6 انجام گرفت .

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا