اجتماعی

مناسب‌سازی تقاطع‌های معابر خیابان زمزم ویژه توانیابان

شهردار منطقه 17 گفت: معاونت فنی و عمرانی شهرداری به منظور کاهش رفع مشکلات افراد توانیاب و تهسیل دسترسی آنها به خدمات شهری مناسب، اقدام به اجرای مناسب سازی معابر و رفع موانع فیزیکی از 12 تقاطع منتهی به خیابان زمزم کرده است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷، رضا شنگی شهردار منطقه با اشاره به طرح ویژه بهاران خدمت، گفت: معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه در همین راستا و به منظور کاهش رفع مشکلات افراد توانیاب و تهسیل دسترسی آنها به خدمات شهری مناسب، اقدام به اجرای مناسب سازی معابر و رفع موانع فیزیکی 12 تقاطع منتهی به خیابان زمزم کرده است.

وی افزود: در این عملیات عمرانی، مرمت و بازسازی کف پوش بتنی و نوار بساوایی به مساحت تقریبی ۱۰۰ متر مربع در ۱۷۰۰ متر طول از مسیر پیاده رو خیابان مذکور اجرا شده است.

شهردار منطقه 17 تصریح کرد: با توجه به اینکه یکی از دغدغه های مدیریت شهری مساعد کردن محیط برای انجام فعالیت افراد توانیاب است، این منطقه تلاش کرده با اجرای مناسب سازی معابر، رفع زوائد فیزیکی تردد توانیابان و سایر افراد جامعه را بهبود بخشیده و محیطی امن و دسترس پذیر را برای همگان فراهم آورد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا