اجتماعی

رضایت مردم بخش «کن» از مصوبه اخیر کمیسیون ماده ۵

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در جریان یکصد و هفتادمین جلسه شورا پس از استماع نطق پیش از دستور مهدی عباسی رییس کمیسیون شهرسازی شورا اظهار کرد: با توجه به اینکه در شورای شهرستان تهران به عنوان عضو، متمرکز بر بخش کن فعالیت دارم، در دیدارهای مردمی شاهد رضایت مردم عزیز کن در زمینه مصوبه اخیر کمیسیون ماده ۵هستم که از آغاز مدیریت شهری ششم از مطالبات اصلی مردم کن بود و این نتیجه زحمت رییس محترم شورا، شهردار تهران و کمیسیون معماری و شهرسازی شورا بوده که البته در خروجی کمیسیون ماده ۵ جلوه‌گر شده و این مطالبه مدت‌های مدید اهالی کن بوده است.

به گزارش ساختمان آنلاین، نادعلی همچنین با اشاره به بحث‌های کارشناسی مطرح شده در صحن شورا گفت: ما از طرح بحث های کارشناسی در شورا استقبال می کنیم چرا که به بهانه آن نکات خوبی مطرح می شود. اما یک تلخی وجود دارد که می خواهم بابت آن به خودمان تذکر دهم و آن رفتار دوگانه ماست.

از طرفی سعه صدر می طلبیم که موارد کارشناسی در شورا مطرح شود تا بتوانیم امور را اصلاح کنیم؛ اما از سوی دیگر وقتی امروز در مطلبی که یکی از اعضا با رویکرد فنی قرائت کرد و نام رییس محترم مجلس جناب آقای قالیباف را ذکر کرد، تعدادی از دوستان ابراز ناراحتی کردند که این خود خلاف سعه صدر بود. برخی عزیزان فکر می کنند آوردن اسم آقای قالیباف، با رویکرد منفی صورت می گیرد این در حالی است که نام ایشان بخشی از تاریخ بلدیه تهران است و شخص ایشان بالاتفاق مورد احترام همه اعضای شورای شهر ششم هستند و بالاخره در مباحث طرح شده گاهی از ایشان سخن گفته می‌شود و نقل مضمون و … صورت می گیرد؛ باید بدانیم جناب آقای قالیباف، جناب آقای زاکانی و همه عزیزان دیگر خدمتگزارند و برای همین برای ما محترمند، ما به مردم و مقام معظم رهبری باید پاسخگو باشیم و از دید ما انسان ها برایمان بت نیستند، اما به خاطر خدمتشان به مردم مورد احترام ما هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا