اجتماعی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نقاط مشترک کاری زیادی با شورای عالی استان‌ها و مدیریت شهری دارد

به گزارش  ساختمان آنلاین به نقل از، پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها، پرویز سروری در جمع خبرنگاران و پس از پایان نشست هم‌اندیشی اعضای شورای عالی استان‌ها با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: یکی از اهداف قانون اساسی به ویژه در فصل هفتم حضور مردم در عرصه تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری است.

وی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نقاط مشترک زیادی با شورای عالی استان‌ها و مدیریت شهری دارد به طور مثال در مسئله بهزیستی می‌توان از ظرفیت‌های شهرداری‌ها برای متناسب سازی محیط شهرها برای معلولان و جانبازان استفاده کرد.

سروری خاطرنشان کرد: شوراها ظرفیت‌های فراوانی دارند،در موضوع تعاونی‌ها می‌شود از ظرفیت اعضای شوراها که معتمدان مردم هستند، استفاده کرد.

رئیس شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: ما حوزه‌های کاری زیادی با وزارتخانه‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی در همه بخش‌های اجتماعی، اقتصادی و عمرانی داریم که باید در جلسات آینده در کارگروه‌های تخصصی مشترک بررسی کنیم تا این موارد به فعلیت برسد.

وی در پایان عنوان کرد: در جلسه‌ای که با ریاست سازمان بهزیستی داشتیم به جمع‌بندی خوبی در زمینه‌های مشترک رسیدیم، در حوزه مسکن نیز که تهدید بزرگی می‌تواند باشد آن را می‌توانیم به فرصت تبدیل کرده و تحرک ایجاد کنیم که در نهایت به تولید اشتغال بینجامد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا