اجتماعی

دیدار مدیریت شهری منطقه 17 با خانواده های شهید سادات، کسبه و کادر درمان سادات منطقه

مدیریت شهری منطقه 17 به مناسب عید بزرگ مسلمین به دیدار 14 خانواده شهید سادات، 83 کسبه سادات و کادر درمان سادات بیمارستان ضیائیان و شهرداری منطقه رفتند و با تقدیم گل و هدایایی این روز را به آنها تبریک گفتند.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، مدیریت شهری منطقه دارالشهدا به مناسبت بزرگترین عید مسلمان ها عید سعید غدیر خم، به دیدار کاسبان سادات، کادر درمان بیمارستان ضیائیان و درمانگاه شهرداری و خانواده های معظم شهدای سادات رفتند و با تقدیم گل و هدایایی از آنها تجلیل کردند و این روز فرخنده را به آنها تبریک گفتند.
در بخشی از این دیدارها، رضا شنگی شهردار منطقه به همراه محمد حسین اختردانش مشاور و مدیر حوزه شهردار، باقری معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، محمود ترک معاون فنی و عمرانی، محمدامین مرتضوی معاون حمل و نقل و ترافیک، ابراهیم کوه نژاد معاون خدمات شهری و محیط زیست و شهرداران نواحی به دیدار و دست بوسی ۱۴ خانواده شهید سادات منطقه رفتند.
در بخش دیگر این دیدارها که با تدابیر شهردار محترم منطقه انجام شد، شهرداران نواحی سه گانه به همراه جمعی از مدیران شهری منطقه به دیدار 83 کسبه سادات منطقه رفتند که 24 کسبه سادات در ناحیه یک، 34 کسبه سادات در ناحیه 2 و 25 کسبه سادات در ناحیه 3 بودند.
صالح شهردار ناحیه دو به همراه مقدم رییس اداره سلامت منطقه و جمعی از مدیران شهری به دیدار کادر درمان سادات بیمارستان ضیائیان و درمانگاه شهرداری منطقه رفتند و عید الله اکبر را به آنها تبریک گفتند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا