اجتماعی

عذر خواهی از مردم بابت اختلال پیش آمده در مترو

نرجس سلیمانی، رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا بر لزوم حفظ و اشائه ارزش های فرهنگی در قبال اتباع کشورهای همسایه تاکید کرد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، نرجس سلیمانی، رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا با اشاره به مفهوم آیه ۱۳ سوره حجرات بیان کرد: گستره فلات فرهنگی ایران از ارتفاعات هندوکش و رودخانه سن در شرق و از ماوراءالنهر تا قفقاز در شمال و در غرب شانه به شانه فلات آناتولیک مستقر شده است؛ اخیرا به دفعات اخباری مبنی بر رفتارهای ناشایست با اهالی این فلات فرهنگی بزرگ به ویژه همسایگان شرقی مهمان در شهر تهران در برخی از اماکن به گوش می‌رسد که فارغ از صحت این موضوع، در میانه ماه مبارک رمضان کریم، ماه بندگی و مهمانی خدا و آغازین ماه بهار که نشان و نمادی از اشتراکات فرهنگی در این فلات گسترده است، هرگونه رفتار دور از اخلاق به هر دلیل و با هر توجیهی، به طور کامل با فرهنگ ایرانی اسلامی در تضاد است و آن را تقبیح می‌کنم.
سلیمانی افزود: از رسانه‌ها به عنوان چشم بیدار جامعه انتظار می‌رود که نسبت به این مسائل با حساسیت و دقت و البته صدق در گفتار و و انتقال کلام برخورد کنند، بدون شک این گونه موضوعات در شان مردم شریف و با فرهنگ در شهری که انشاالله الگوی جهان اسلام خواهد بود، نیست.
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا در ادامه اشاره‌ای نیز به اختلال پیش آمده در حوزه حمل و نقل مترو داشته و ضمن عذرخواهی در این باره اظهار داشت: در خصوص اختلال پیش آمده در حمل و نقل عمومی در حوزه مترو از طرف خودم از تمام شهروندانی که در ماه مبارک رمضان دچار معطلی شدند، عذرخواهی کرده و درخواست تعیین تکلیف اساسی مشکلات در سامانه فروش بلیط و همچنین تهیه و تدارک قطعات مورد نیاز تعویض به میزان متناسب و مطابق با اصول فنی و پشتیبانی به منظور به حداقل رساندن احتمال و امکان بروز اختلال در شبکه حمل و نقل مترو دارم.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا