اجتماعی

چمران: روند نظارت بر فیش‌های حقوقی ادامه دارد

رئیس شورا با اشاره به واکنش ها نسبت به فیش های حقوقی منتشر شده، در صحن شورا تاکید کرد روند نظارت بر فیش‌های حقوقی همچنان ادامه دارد و در این خصوص ملاک ما قانون است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، مهدی چمران، رئیس شورا در خصوص حیطه نظارت شورا یادآور شد: نظارت شورا تنها بر شهرداری نیست بلکه همه مدیریت‌های شهری را شامل می‌شود و در جلساتی که با اعضای شورای نگهبان برگزار شد اعضاء بر این موضوع اصرار و تاکید داشتند که شورا باید مطابق قانون بر همه مدیریت‌های شهری نظارت داشته باشد؛ امیدواریم که با گسترش حیطه اختیارات شورا، نظارت بر سایر دستگاه‌ها و سیستم‌ها نیز انجام شود.
رئیس شورا در ادامه اشاره‌ای هم به ادعای سخنگوی دوره قبل شورا مبنی بر بازدید تمام فیش‌های حقوقی داشته و تصریح کرد: مگر امکان بررسی تمام فیش ها میسر است شهرداری موظف است پرداختی ها را مطابق قانون انجام دهد و ممکن است اشتباهی هم صورت بگیرد اما به هر حال برای این منظور تیمی را جهت بررسی ابعاد مختلف موضوع فیش های حقوقی تشکیل دادیم که در صورت دریافت پاسخ در صحن شورا ارائه خواهد شد.
چمران در ادامه تاکید کرد که روند نظارت بر فیشهای حقوقی همچنان ادامه دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا