اجتماعی

برخی با فریب‌کاری به دنبال تطهیر ترک فعل خود هستند

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر تهران؛ مهدی چمران در یکصد و نوزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه زمانی می توانیم بهای بلیت ناوگان حمل و نقل عمومی را ارزان و یا نیم بها کنیم که وسیله ای داشته باشیم تا سوار شویم، اظهار کرد: 10 سال است که اتوبوس خریداری نشده و آنها که خریداری کرده ایم نیز خوابیده است و امروز اظهار نظر در این خصوص کار فریبکارانه ای است.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران خطاب به اصلاح طلبان تأکید کرد: ما نمی خواهیم شما و ما کنیم و بگوییم تقصیر ماست یا تقصیر شما، مساله جان مردم است اما به جای آلودگی هوا، آلودگی سیاسی گرفته ایم.
وی ادامه داد: ما سالهای گذشته مقدار افزایش بلیت مترو را بسیار کم در نظر گرفتیم زمانی بهای بلیت 65 تومان بود و می خواستیم به 70 تومان افزایش دهیم و شورای دوم موافقت نمی کرد تا مردم راحت تر بتوانند سوار اتوبوس و مترو شوند.
چمران در خصوص تیتر یکی از روزنامه ها مبنی بر ضرورت برکناری شهردار تهران از سوی شورا، یادآور شد: این موضوع را پیشنهاد دادند و فکر می کنند ما منتظر بودیم که نظر دهند و شهردار را عوض کنیم؛ پس آلودگی هوای دیگر شهرها را چه کار کنیم؟ این فریب کاری و سوء استفاده از این موضوع به عقیده من درست نیست و نباید این کار را انجام دهیم.
5/5 - (1 امتیاز)

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا