اجتماعی

 تقویت فرهنگ کار و تدوین برنامه ۵ ساله شرکت شهروند

مدیرعامل شرکت شهروند درجلسه شورای معاونین و مدیران این شرکت گفت: امسال باید با تقویت فرهنگ کار و نگاه استراتژیک در شرکت شهروند اقدامات خوبی آغاز شود و با همراهی تمام ارکان این مجموعه تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه یابد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، داود قربانیان در آغاز این نشست، سال ۱۴۰۲ را با تاکید مقام معظم رهبری بر مهار تورم و رشد تولید در شعار سال، سال مهمی ارزیابی کرد و افزود: برای رشد و ارتقای عمکرد شرکت شهروند نیازمند همت مضاعفی هستیم تا بتوانیم با تدوین استراتژی ۵ ساله، خدمات شهروند را همسو با رشد تولید و مهار تورم توسعه دهیم.

مدیرعامل شرکت شهروند با اشاره به نتایج مثبت عملکرد این شرکت در سال گذشته ادامه داد: اگر بتوانیم با تقویت فرهنگ کار و پرهیز از حاشیه‌ها به وظایف خود به درستی عمل کنیم قطعا نتایج عمکرد فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در آینده‌ای نزدیک، مثبت و امیدآفرین خواهد بود.

وی چابکی و اتخاذ نگاه استراتژیک را را از ویژگی مهم تدوین برنامه‌های شهروند در سال ۱۴۰۲ عنوان کرد و افزود: مدیران ما باید با نگاهی به گذشته، آینده و بررسی چالش‌های سالی که گذشت خود را هماهنگ و آماده نمایند و با اشراف به تغییر فضای کسب و کار و عادات خرید مصرف‌کنندگان، راهبردهایی را در خصوص تامین سبد خرید شهروندان و رضایت هرچه بیشتر مشتریان فروشگاههای زنجیره‌ای شهروند به کار ببرند.

قربانیان با اشاره به لزوم حرکت در مسیر توسعه همه‌جانبه خدمات شهروند خاطرنشان کرد: سال گذشته با افتتاح ۸ فروشگاه جدید شهروند و راه اندازی فروش اقساطی و اعتباری توانستیم توسعه خدمات شهروند را عملیاتی نماییم، اما این روند باید امسال با مشارکت بیشتر بخش خصوصی و در سطح ملی شتاب بیشتری بگیرد.

قربانیان با تاکید بر نقش شهروند در زنجیره تامین و توزیع کالا اعلام کرد: تامین و سفارش متمرکز کالا و ایجاد واحد کدینگ کالا در معاونت بازرگانی این شرکت در سال پیش رو از مهم‌ترین اهدافی است که برای آن برنامه‌ریزی شده و در قالب سند راهبردی تنظیم و عملیاتی می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهروند کنترل و بهره‌وری منابع انسانی موجود در این شرکت را لازم ارزیابی کرد و گفت: مدیریت منابع انسانی و اجرای سیاست‌های شایسته سالاری و جوانگرایی در سطح کلان منجر به اثربخشی مثبت برای مجموعه شهروند می‌شود و این مهم در گرو شناسایی کارکنان مستعد، توانمند و متعهدی است که جایگاه برند شهروند در حوزه خدمات‌رسانی را ارتقا می‌بخشند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا