اجتماعی

همکاری شرکت شهر سالم و دانشگاه علوم پزشکی ایران درباره پیشگیری و درمان بیماری هپاتیت در کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران

در نشست نمایندگان شرکت شهر سالم و دانشگاه علوم پزشکی ایران درباره همکاری طرفین پیرامون واکسیناسیون هپاتیت B و تامین رایگان داروی هپاتیت C توافق شد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم، در نشستی به میزبان معاونت بهداشت شرکت و با حضور نماینده دانشگاه علوم پزشکی ایران، طرح واکسیناسیون هپاتیت B کارگران شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست که با حضور محمدعلی شاکری‌راد معاون بهداشت شرکت شهر سالم، مدیران این معاونت و مسئولان طرح واکسیناسیون هپاتیت B کارگران شهرداری برگزار شد، نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی ایران به ریاست فریدون محمودی مدیر گروه بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن تایید و تقدیر از روند حرفه‌ای تزریق واکسن در این طرح، آمادگی این دانشگاه را برای همکاری در طرح واکسن هپاتیت B اعلام کرد.

همچنین در این جلسه مصوب شد که دانشگاه علوم پزشکی ایران برای تامین واکسن هپاتیت B برای پایگاه‌های واکسیناسیون شمال و شمال غرب شرکت شهر سالم اقدام کند.

تامین رایگان داروی هپاتیت C برای کارگران، کارمندان و بازنشستگان شهرداری تهران از دیگر توافقات نمایندگان شرکت شهر سالم و دانشگاه علوم پزشکی ایران بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا