اجتماعی

عبور از سقف مصوب درآمدی مناطق ۲۲ گانه در سال ۱۴۰۲

عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: مناطق ۲۲ گانه شهر تهران با فعالیت های مستمر ضمن عبور ۳۰ درصدی از مازاد سقف درآمدی بودجه پیش بینی شده در سال ۱۴۰۲راستای تحقق اهداف این دوره از مدیریت شهری گام مهمی را برای ارائه خدمات بیشتر به شهروندان تهرانی برداشته اند و این تلاش ها تا تحقق کامل اهداف مدیریت شهری ادامه دار خواهد بود.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت هماهنگی و امور مناطق عباس شعبانی ضمن تشکر از اعضای شورای شهر تهران در خصوص تایید و تصویب متمم بودجه سال ۱۴۰۲ در جریان دویست و دهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران از عبور و تحقق سقف مصوب درآمدی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران درسال ۱۴۰۲ خبر داد.

شعبانی با بیان اینکه ایجاد انضباط مالی،همکاری و تعامل بین بخشی با ذی مدخلان مرتبط با درآمد ، تدوین ساز و کار نظارت هوشمند با استفاده از همکاری با سامانه های ستادی در شهرداری تهران و تفویض اختیارات لازم به مناطق ۲۲ گانه شهر از مهم ترین اتفاقات در راستای تحقق بودجه در سال پیش رو بود که همه ی این موارد مناطق را در تحقق بالاتر از صد در صدی بودجه در سال ۱۴۰۲ یاری نمود.

معاون شهردار تهران در خاتمه تأکید کرد؛ این میزان از تحقق بودجه در مدت مشابه سال های گذشته کم نظیر است و با تحقق این هدف قبل از اتمام سال ۱۴۰۲ مسیر روبه جلویی در جهت ارائه خدمات بیشتر به شهروندان تهرانی خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا