اجتماعی

ضرورت رسیدگی به وضعیت پست‌های ستاره‌دار فرزندان شهدا در سازمان شهرداری

به گزارش ساختمان آنلاین، وی با بیان اینکه شهردار تهران این بند از ماده ۸۸ را دارای ابهام دانست و در تاریخ ۴/۱۱/۱۴۰۰ نامه‌ای را به معاونت قوانین مجلس فرستاد ادامه داد: این معاونت مجلس هم در تاریخ ۲۵/۱۱/۴۰۰ به نامه شهردار پاسخ داد که متن آن به شرح ذیل است:

اگرچه فرزندتان شهدا براساس حکم بند ز»ماده ۸۸ قانون برنامه پنج‌ساله ششم توسعه اقتصادی احتماعی فرهنگی جمهوری اسلامی مصوب ۱۴/۱۲/۹۵ در صورت تنزل از پست سازمانی بالاتر مشروط به عدم محکومیت آنها براساس آرای مراجع قضایی یا اداری به تنزل پست از کلیه حقوق ‌‌و مزایای همان پست سازمانی یا هم‌تراز شغل و یا پست قبلی برخوردار می‌شود.

لکن با توجه به درج عبارت کلیه امتیازات و مزایای مقرر در قوانین و مقررات مختلف مندرج در بند «ز» ماده ۸۸ همان قانون مبنی براینکه این افراد از پست همتراز مقرر در قانون ‌تفسیر تبصره ۳ ماده ۹ قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان شامل میشود.

وی‌ خطاب به معاونت منابع انسانی سازمان شهرداری تهران افزود: در همین راستا میخواهم با توجه به نامه موجود و مطالبه همه فرزندان شهدا در خصوص ردیف‌های ستاره‌دار است این موضع پیگیری شود و پاسخ مناسبی به شورا ارائه داده شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا