اجتماعی

اجرای بالغ بر 30 کیلومتر خط‌کشی محوری در سطح معابر منطقه 17

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، محمدامین مرتضوی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه با اشاره به خط کشی های انجام گرفته در سطح منطقه گفت: پس از اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت در سطح محلات و نواحی سه گانه منطقه که به صورت گسترده و بی سابقه انجام شده است، عملیات خط کشی خیابان ها و معابری که آسفالت شده بودند نیز انجام شده است و این عمیات همچنان ادامه خواهد داشت تا ایمنی برای تردد شهروندان و خودروهای عبوری تامین شود.

مرتضوی تصریح کرد: به همین منظور طی یک ماه اخیر و پس از اجرای طرح خدمت، بالغ بر 30 کیلومتر از خیابان ها و معابر سطح منطقه خط کشی محوری شده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه اظهار کرد: علاوه بر این حدود 300 بلوک عابر پیاده در خیابان ها و معابری که عملیات تراش و روکش آسفالت در آنها انجام شده بود، اجرا شده است. همچنین بیش از 10 ایستگاه اتوبوس و تاکسی نیز، خط کشی شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا