اجتماعی

تدوین سند ایمنی کالبدی پایتخت/ گود برج میلاد در حال ایمن‌سازی است

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، علی نصیری در یکصد و هفدهمین جلسه شورای ششم در قرائت گزارش عملکرد ستاد مدیریت بحران گفت: سند ایمنی قرارگاه کالبدی سهل تهران تدوین شده است و تمامی المان‌های شهری اعم از راه‌ها و مترو و معابر در قرارگاه کالبدی و ایمنی مورد بررسی قرار گرفتند.
نصیری با اشاره به گود برج میلاد گفت: با توجه به بودجه‌ای که از سوی شهرداری تهران تخصیص یافته است توانسته ایم این گود را ایمن کنیم.
رئیس سازمان مدیریت بحران تهران با بیان اینکه اعداد ایمنی همواره از مبحث آتش نشانی است گفت: برای اولین بار در کشور 22 تیم ایجاد شدند و روزانه ساختمان های تهران را رصد می‌کنند و تا کنون 522 ساختمان را ارزیابی کنیم.
وی با اشاره به ایمن سازی مراکز درمانی گفت: حرکت عملیاتی در حوزه حریق مراکز درمانی ایجاد شده و در حوزه شتاب نگار ها نیز توانستیم شتاب نگارهای خود را فعال کنیم.
نصیری تصریح کرد: راه اندازی سامانه سیلاب‌های تهران در دستور کار است همچنین به دنبال راه‌اندازی سامانه یاد سنج هستیم و امسال نیز برنامه طوفان تهران به تصویب رسید.
رئیس سازمان مدیریت بحران تهران گفت: ایمن سازی تونل های تهران در دستور کار است.

ادامه دارد…

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا