اجتماعی

برای ارتقای ایمنی شهر مصمم هستیم

علیرضا زاکانی در پاسخ به خبرنگار اجتماعی ساختمان آنلاین در پاسخ به این سوال که آیا در لایحه بودجه سال 1402،ردیف بودجه ای مجزا برای افزایش ضریب ایمنی و امنیت شهر و از جمله ساختمانهای پرخطر در نظر گرفته می شود گفت: ایمنی و امینت شهر همواره جزء دغدغه های این دوره از مدیریت شهری بوده است و برای تحقق این امر نیز قرارگاه ایمنی و کالبدی کلان شهر تهران راه اندازی شده است.

شهردار تهران ادامه داد: البته ایمنی صرفا مربوط به ساختمانهای پرخطر نمی شود و مقوله ایمنی در بردارنده موارد مختلفی نظیر گودهای پرخطر،ساختمانهای در مجاورت گسلها وبه طور کلی هر چیزی که برای شهر تهدید زا باشد می شود.

زاکانی با بیان اینکه شهرداری تهران برای ارتقای ایمنی شهر بودجه و اعتبار می گذارد گفت: البته اگر بهسازی و ایمن سازی ساختمانها مربوط به شهرداری باشد،تامین اعتبار مربوط به شهرداری است اما اگر مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی باشد به افراد ارتباط دارد.

 

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا