بورس و بازارمجله خبری

بازار گرم فروش کدرهگیری در اپلکیشن‌های معروف

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از اخبار ساخته‌ها، عبدالله اوتادی عضو هئیت مدیره اتحادیه مشاوران املاک کشور با بیان اینکه متاسفانه در پشت پرده‌ پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن رانت وجود دارد گفت: با هماهنگی و برنامه ریزی های که در استان تهران صورت گرفته در پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن برای مستاجران مشاوران املاک در استان تهران نمی توانند اقدام به تخلف در روند ارائه کد رهگیری کنند.

او ادامه داد: متاسفانه در شهرستان ها، فروش کد رهگیری افزایش یافته  و بسیاری از فروشندگان با ارائه کد رهگیری در سایت و اپلیکیشن ها اقدام به فروش آن می کنند.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک تاکید کرد: در حال حاضر به هر اپلیکیشنی برای فروش کد رهگیری مراجعه کنید شاهد فروش چشم گیر این کدها هستیم که خود یک بازار جذاب برای مستاجران و دریافت کنندگان تسهیلات شده است.

او بیان کرد: برخی از افراد با پرداخت ۲۰۰ هزار تومان می توانند این کد رهگیری را خریداری کنند و متاسفانه در این بخش نظارت و پیگیری وجود ندارد.

اوتادی اظهار کرد: باید در این بخش یک نظارت و ارزیابی صورت گیرد تا شاهد این چنین تخلف های در حوزه فروش کد رهگیری به ویژه در اپلکیشن های مانند دیوار و شیپور نباشیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا