مجله خبریراه و شهرسازیصنایع ساختمانی

قرارداد اجرای ۷۸ پروژه عمرانی به همت دولت سیزدهم امضا شد

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی گفت: ۷۸ قرارداد با مشاوران و پیمانکاران با هدف اجرای پروژه‌های عمرانی، از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون امضا شده است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی «محمدرضا کدخدازاده» معاون ساخت و توسعه راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور با بیان اینکه ۲۸ کیلومتر از محور اردکان به چوپانان در سفر این هفته رئیس جمهور به یزد به بهره‌برداری خواهد رسید، اظهار داشت: سال‌های گذشته بخشی از کریدور شمال به جنوب که از استان یزد به اصفهان امتداد دارد را توانستیم به صورت چهار خطه به بهره‌برداری برسانیم که این هفته با حضور رییس جمهور در یزد و حدود ۲۸ کیلومتر دیگر را زیر بار ترافیک خواهیم برد.

وی ادامه داد: محور اردکان به چوپانان قسمت کوچکی از کریدور بزرگ هزار و ۴۰۰ کیلومتری شمال به جنوب است، در گذشته این محور به صورت دو خطه راه اصلی بوده که هم اکنون با تلاش همکاران به چهار خط در حال تبدیل شدن است.

کدخدازاده ادامه داد: در سال‌های پیش ۴۰ کیلومتر از ۱۹۰ کیلومتر کریدور شمال به جنوب که از استان یزد به اصفهان امتداد دارد را توانستیم به صورت چهار خطه به بهره‌برداری برسانیم. از سه سال گذشته تاکنون حدود ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار صرف ساخت ادامه این مسیر شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا