راه و شهرسازیمجله خبری

وضعیت ایمنی پاساژ علاءالدین بررسی شد

به گزارش ساختمان آنلاین: این نشست هم اندیشی با حضور مهدی عباسی، رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران، مهدی اقراریان، رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه ۱۱ در خصوص پیگیری موضوعات ایمنی، شهرسازی و حقوقی پاساژ علاء الدین برگزار شد.

در این نشست مهدی اقراریان رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران ضمن تأکید بر لزوم تأمین ایمنی ساختمان ها به منظور پیش گیری از وقوع حوادث، استفاده از راهکارهای قانونی در موضوعات مرتبط با شهرسازی را برای پیش گیری از وقوع حوادث حائز اهمیت دانست.

اقراریان با بیان این که موضوع ساخت دو طبقه اضافه بنا در پاساژ علاء الدین از طریق کمیسیون حقوقی و نظارت شورا در حال پیگیری است، افزود: از طریق قانون پیگیر تأمین ایمنی و مقاوم سازی ساختمان های ناایمن هستیم تا استاندارد های لازم برای مجموعه های تجاری رعایت شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، سید محمد موسوی شهردار منطقه ۱۱، تأمین ایمنی در اماکن عمومی و ساختمان های نا ایمن منطقه را از اولویت های مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: با تلاش های همکاران منطقه در این حوزه برای حفظ ایمنی شهروندان، ساختمان های نا ایمن شناسایی و اقدامات قانونی لازم در دست اقدام است.

ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا