مجله خبریراه و شهرسازی

ساخت ۲ هزار واحد نهضت ملی در شهر جدید اندیشه به زودی آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه با بیان اینکه در آن شهر جدید ۹۸۱ واحد مسکن تحویل شده و ۹۰۰ واحد دیگر نیز در ماه‌های آتی تکمیل و بهره‌برداری خواهد شد از آغاز احداث ۲ هزار واحد مسکونی در قالب مشارکت با بخش خصوصی در آن شهر جدید خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهدی مسلم‌خانی در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن در آن شهر و همچنین تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر با بیان اینکه در شهر جدید اندیشه هیچ واحد مسکن مهر باقیمانده‌ای وجود ندارد، توضیح داد: با توجه به محدودیت زمین که در شهر جدید اندیشه وجود داشت، پروژه‌های اجرا شده در این شهر در قالب مشارکت با بخش خصوصی در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه با بیان اینکه برنامه حال حاضر این شهر برای اجرای نهضت ملی مسکن حدود ۳ هزار واحد در قالب مشارکت با بخشی خصوصی است، ادامه داد: در حال حاضر ۹۸۱ واحد نهضت ملی مسکن در هفته‌های گذشته با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد و برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا ۹۰۰ واحد دیگر که در مراحل پیشرفت فیزیکی مناسبی قرار دارند در خردادماه سال آتی به بهره‌برداری برسد.

مسلم‌خانی ادامه داد: در مشارکت با بخش خصوصی تا ابتدای سال آینده ۲ هزار واحد دیگر آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: شهر جدید اندیشه در مجموع ۳ هزار واحد مسکن مهر داشت که تمامی آنها در سال‌های گذشته افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید و هم اکنون در شهر جدید اندیشه واحد مسکن مهر باقیمانده‌ای وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا