بورس و بازارراه و شهرسازیمجله خبری

اجرای طرح‌ نهضت ملی مسکن بر اساس محله محوری و مسجد محوری

به گزارش ساختمان آنلاین:   جلسه پایش مسکن امروز ۱۰ مهر به ریاست رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی برای بررسی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در برخی استان های کشور با حضور هادی عباسی قائم مقام وزیر در طرح نهضت ملی مسکن و سایر معاونان بخش مسکن در ساختمان دادمان برگزار شد.

در این نشست برخی از استان ها از جمله خراسان جنوبی، یزد، بوشهر، فارس و کرمان به ارایه آماری از اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان خود پرداختند.

در این استان ها بر احداث مسکن به صروت یک طبقه تأکید شد. همچنین امکان تهاتر واحدهای موجود در بافت فرسوده با واحدهای احداثی مورد تأیید قرار گرفت.

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در این نشست،‌ بر جلب مشارکت مردمی برای اجرای طرح تاکید کرد و از اهتمام وزارتخانه برای اجرای مردمی تولید مسکن خبر داد.

هادی عباسی‌اصل قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح نهضت ملی‌مسکن و معاون مسکن و ساختمان وزارتخانه ضمن اعلام پایش اجرای طرح نهضت‌ملی مسکن در تمامی استان های کشور بر اجرای طرح بر اساس محله محوری و مسجد محوری تاکید کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا