راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

تاکید وزیر راه و شهرسازی بر جذب مشارکت مردمی در طرح نهضت ملی مسکن

به گزارش ساختمان آنلاین: به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جلسه پایش مسکن، امروز به ریاست «رستم قاسمی» وزیر راه و شهرسازی برای بررسی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در برخی استان‌های کشور با حضور «هادی عباسی» قائم مقام وزیر در طرح نهضت ملی مسکن و سایر معاونان بخش مسکن در ساختمان دادمان برگزار شد.

در این نشست برخی از استان‌ها از جمله خراسان جنوبی، یزد، بوشهر، فارس و کرمان به ارائه آماری از اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان خود پرداختند.

در این جلسه بر احداث مسکن به صورت یک طبقه در استان‌ها تأکید شد؛ همچنین امکان تهاتر واحدهای موجود در بافت فرسوده با واحدهای احداثی مورد تأیید قرار گرفت.

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در این نشست، بر جذب مشارکت مردمی برای اجرای طرح تاکید کرد و از اهتمام وزارتخانه برای اجرای مردمی تولید مسکن خبر داد.

هادی عباسی‌اصل قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح نهضت ملی‌مسکن و معاون مسکن و ساختمان وزارتخانه ضمن اعلام پایش اجرای طرح نهضت ملی‌مسکن در تمامی استان‌های کشور بر اجرای طرح بر اساس محله‌محوری و مسجد محوری تاکید کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا