راه و شهرسازیمجله خبری

نگاه مردم به نظام مهندسی ساختمان مطلوب نیست

به گزارش ساختمان آنلاین:  حمزه شکیب با بیان ” نگاهی که الان به سازمان نظام مهندسی می‌شود، متاسفانه چندان مطلوب نیست” اظهار کرد: این نشان می‌دهد لازم است نسبت به رویکردهای­مان تجدید نظر کنیم. مردم بایستی در جاهایی ببینند که ما داریم هزینه می­‌کنیم. شاید هزینه مالی زیاد نباشد، اما همین که ما وقت می­‌گذاریم و نگاه تخصصی صرف می‌کنیم دارای اهمیت است.

وی به مثالی اشاره کرد و ادامه داد:‌ فرض کنید در سازمان نظام مهندسی استان اطلاع رسانی همگانی انجام دهیم یا در مدارس به آموزش پرورش کمک کنیم، به محله ­ها و جاهای مختلف برویم و ارتباط اجتماعی را برقرار کنیم.

وی تاکید کرد: مهم این است که ارتباط دوسویه باشد. می­‌خواهیم به مردم ثابت کنیم که بخشی از این جامعه هستیم ­که خدمات مهندسی ارایه می‌کنیم. این خدمات رسانی را نیز با توجه به شرایط و وضعیت لرزه خیزی که وجود دارد، انجام می‌دهیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا