مجله خبری

قرعه کشی مرحله دوم ثبت نام طرح ملی مسکن با حضور مراجع نظارتی

قرعه کشی مرحله دوم ثبت نام طرح ملی مسکن با حضور مراجع نظارتی

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمود محمودزاده با اشاره به آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان و البرز ، اظهار کرد: متقاضیان مرحله دوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن نگران سرعت اینترنت و جا افتادن احتمالی از ثبت‌نام نباشند.

وی ادامه داد: برای کاهش نگرانی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن از سرعت پایین اینترنت، شیوه ثبت نام را تغییر دادیم و هم اکنون این امکان وجود دارد که متقاضیان در 2روز ثبت نام خود را انجام دهند.

وی افزود: سایت ثبت نام به نشانی tem.mrud.ir است که شرایط ثبت نام برای متقاضیان در آن نشانی، اعلام شده است. همچنین پیش تر بعد از تکمیل ظرفیت سایت بسته می شد که هم اکنون این شرایط برداشته شده است و تمامی متقاضیان مسکن با داشتن شروط تاهل، عدم استفاده از تسهیلات ساخت و یا خرید مسکن، عدم مالکیت زمین و واحد مسکونی و همچنین سبز بودن فرم ج می توانند در سامانه ثبت نام کنند.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: از آنجاییکه ظرفیت مشخصی وجود دارد و این احتمال هست که تعداد ثبت نامی ها بیش از اندازه ظرفیت مجاز باشد، نتایج از طریق قرعه کشی اعلام خواهد شد.

محمودزاده افزود: با ایجاد شرایط عادی بهداشتی در کشور، قرعه‌کشی منتخبان مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در مراسمی با حضور مراجع نظارتی و خبرنگاران انجام می‌شود.

منبع: تسنیم

به این مطلب امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا