راه و شهرسازیمجله خبری

ثبت‌نام ۳۲۰ هزار مجرد در سامانه نهضت ملی مسکن

به گزارش ساختمان آنلاین:  محمود محمودزاده با اشاره به ثبت‌نام 3 میلیون و 180 هزار متقاضی در نهضت ملی مسکن،‌اظهار کرد: تاکنون برای 3 میلیون متقاضی (95 درصد) پالایش فرم ج، عدم مالکیت خصوصی و تاهل انجام شده است.

وی با بیان این‌که لیست افراد پالایش شده برای بررسی شرط سابقه سکونت به کارتابل استان‌ها ارسال شده است، ادامه داد: استان‌ها در حال پالایش شرط سابقه سکونت حداقل 5 سال یا ثبیت سکونت در شهر مورد تقاضای مسکن هستند که نتایج بررسی را ثبت و به ستاد اعلام خواهند کرد.

وی بیان کرد: برای آن دسته‌ای از متقاضیان که شرط چهارم آنها احراز شود از طریق ارسال پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد. در ادامه افراد واجد شرایط به شکل الکترونیکی به بانک معرفی می‌شوند تا برای آنها حساب باز شود و مراحل خود را طی کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص تعداد ثبت‌نام مردان مجرد بالای 23 سال سن نیز اعلام کرد: تاکنون 320 هزار نفر از مردان مجرد بالای 23 سال سن در سامانه ثمن ثبت‌نام کردند. چنانچه با تقاضای قابل‌ملاحظه‌ای برای تمدید مواجه بشویم احتمال تمدید وجود دارد. در غیر این صورت لیست ثبت‌نام 20 بهمن ماه بسته خواهد شد.

محمودزاده در خصوص ثبت‌نام خودمالکان و معرفی آنها به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن اعلام کرد: تقاضای بیش از 58 هزار مالک برای دریافت تسهیلات خودمالکی در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت و به بانک‌های عامل برای پرداخت تسهیلات معرفی شده‌اند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا