مجله خبریراه و شهرسازی

مطالبه مجلس از دولت چهاردهم برای ساخت سالانه ۱.۲ میلیون مسکن

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسکن معضل مهمی در کشور است، گفت: مجلس باید ساخت سالانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار مسکن را از دولت چهاردهم مطالبه کنند.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از مهر، روح‌الله عباس‌پور نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوعاتی که باید در اولویت اقتصادی مجلس دوازدهم و دولت چهاردهم قرار گیرد، گفت: اولویت مجلس و تمام کشور بر اقتصاد و معیشت مردم تکیه کرده است به ویژه نظارت بر اجرای برنامه هفتم توسعه و رشد ۸ درصدی اقتصاد بسیار مهم است و مجلس باید مطالبه‌گر این مهم از دولت جدید باشد.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساماندهی انرژی در کشور و کاهش ناترازی نیاز به تصمیم شجاعانه دولت و مجلس دارد، افزود: باید عوامل تورم‌زا مانند عملکرد بانک‌ها مورد بررسی قرار گیرد و با عاملان این مشکل برخورد شود تا جهش تولید طبق خواسته مقام معظم رهبری محقق شود.

وی با بیان اینکه مسکن معضل مهمی در کشور است، ادامه داد: مجلس باید ساخت سالانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار مسکن را از دولت آینده مطالبه کنند.

عباس‌پور در مصاحبه با خانه ملت با تاکید بر اینکه نباید از مسائل فرهنگی و عدلت اجتماعی نیز غافل شد، عنوان کرد: تعدد قرارداد دستگاه‌ها با کارمندان و کارگران خلاف قانون و عدالت است، بنابراین باید در این حوزه یکپارچه‌سازی کرد تا عدالت برقرار شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا