اتمام مسکن مهر پیشوا طی ۲ ماه آینده

0

معاون مسکن و باز آفرینی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از اتمام مسکن مهر پیشوا طی ۲ ماه آینده خبر داد و گفت: پروژه نیمه تمام ۷۵۲ واحدی مسکن مهر پیشوا با توافق انجام گرفته با مجموعه‌های وزارت دفاع و کمیته امداد برای تکمیل به اعضای این دو ارگان واگذار شده است.

مسکن کارمندانساختمان آنلاین؛ یاسر لک،  با اشاره به آخرین وضعیت پرونده مسکن مهر پیشوا اظهار کرد:  با اتمام مراحل پایانی دو پروژه، پرونده ۴۸۰ واحدی مسکن مهر پیشوا تا دو ماه آینده بسته خواهد شد و به زودی واحدها به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

وی افزود: این پروژه در مراحل پایانی است و برخی از کارهای ساختمانی تکمیلی، انشعابات و محوطه سازی آن در دست انجام است که پیش از این به دلیل برخی مسائل مالی و حقوقی تعطیل شده بود، در این زمینه با پیگیری مجدد و رفع موانع بار دیگر فعال و تا دو ماه آینده ۱۸۰ واحد باقیمانده آن تکمیل و به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

معاون مسکن و باز آفرینی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ادامه داد: همچنین پروژه نیمه تمام و متوقف ۷۵۲ واحدی مسکن مهر پیشوا نیز با توافق انجام گرفته با مجموعه‌های وزارت دفاع و کمیته امداد به اعضای این دو ارگان واگذار شده تا تکمیل و آماده بهره برداری شوند، به این شکل با اتمام این دو پروژه، پرونده مسکن مهر پیشوا بسته خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.