بورس و بازارمجله خبری

آپارتمان‌های منطقه نارمک تهران چند؟

به گزارش ساختمان آنلاین: به نقل از یک مشاور املاک ،این محله قدیمی، محله‌ای خوش‌آب‌وهوا با دسترسی‌های آسان و گسترده است. بنابراین طبیعی است که خرید خانه در منطقه نارمک به هدف سکونت در این منطقه از کلان‌شهر تهران، پرطرفدار باشد. قیمت خرید خانه در نارمک نیز با توجه به کوچه و خیابان، نوساز یا قدیمی‌ بودن ساختمان متفاوت است.

قیمت خانه در این منطقه از متری ۴۰ میلیون تومان تا متری ۷۰ الی ۸۰ میلیون تومان متغیر است و بستگی به نوساز بودن یا قدیمی بودن خانه دارد. همچنین از دیگر فاکتورهای مهم می‌توان به محل قرار گیری ملک اشاره‌ کرد.

وی مثال زد: واحدی نوساز در نارمک با متراژ ۱۳۶ متر و ۳ اتاق خواب قیمتی حدود ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

این صاحب بنگاهی گفت: مناطقی مثل مهر، مدائن، سردشت، حاجی‌صادقی، میدان‌صدر و هفت‌حوض ارزش بیشتری را برای خرید ملک در نارمک دارند. همچنین قیمت زمین‌هایی که سال‌های زیادی از ساخت آن‌ها گذشته باشد، به شرط این‌که بازسازی شده باشند، از متری ۵۵ میلیون تومان شروع می‌شوند.

او ادامه داد: همچنین زمین‌های نوسازی که اوقاف داشته باشند، متری ۴۰ میلیون تومان قیمت دارتد.

وی در مثالی دیگر اشاره‌ کرد: واحدی دیگر که ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد با متراژ حدود ۷۰ متر و ۲ اتاق خواب، قیمتی معادل ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

همچنین طبق گفته مشاورین‌املاک این منطقه، زمان حال، بهترین زمان‌ برای خرید خانه می‌باشد و در ماه های آینده بازار وارد رکود نسبی می‌شود.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

اقتصادآنلاین

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا