اخبار ساختمان آنلاینبورس و بازاردیدگاهمجله خبری

تهران منشاء سرایت گرانی ملک به کل کشور است

شهردار تهران با بیان اینکه سرمنشاء گره کور بازار مسکن در تهران است در عین حال به بیان سیاستهای شهرداری تهران در حوزه مسکن در سال آینده پرداخت.

به گزارش خبرنگار ما ، علیرضا زاکانی در آیین بهره‌برداری از سه ایستگاه جدید به مترو به همراه ایستگاه تبادلی تربیت مدرس و دو ورودی در خط مترو تهران با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار شهری پایگاه خبری ساختمان آنلاین در خصوص اقدامات مسکنی شهرداری تهران گفت: در حوزه مسکن با کمک دولت دو خط را دنبال می کنیم که برای تحقق آنها حمایت آنها برای شهرداری تهران بسیار کارگشا است. یکی از آن‌ها بسته مسکن است و می خواهیم جلوی افزایش سرسام آور قیمت مسکن و اجاره را گرفته و دیگری ارائه تسهیلاتی به مردم برای ساختمانهای ناپایدار است.

وی تاکید کرد: اساسا به دنبال آن هستیم که گره کور مسکن که اساسا شروع آن از تهران به کل کشور سرایت کرده است بازگشایی‌ شود تا سرآغازی برای بازگشایی گره کور مسکن در کل کشور باشد در تهران در حوزه مسکن اتفاق بیفتد.

شهردار تهران همچنین با اعلام این خبر که ان‌شاءالله سال آینده چهره شهر از بعد ترافیک تغییر خواهد کرد افزود: مخاطراتی مثل سیل و زلزله و … از مواردی است که شهروندان را رنج می‌دهد که در همین ارتباط برای این موارد از سوی شهرداری تهران برنامه‌ریزی مدون شده است.

وی درباره نوسازی بافت فرسوده گفت: این کار با همکاری 9 دستگاه 5 دستگاه داخل شهرداری امسال آغاز شده و قرار است 16 هزار ساختمان بالای 7 طبقه مورد پایش قرار بگیرند که تا کنون 3500 ساختمان مورد پایش قرار گرفته و سال آینده 16 هزار ساختمان اشاره شده مورد پایش قرار خواهند گرفت.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا