اخبار ساختمان آنلایندیدگاهراه و شهرسازیمجله خبری

دولت به وعده‌های مسکنی خود عمل نکرده است

عضو‌ کمیسیون عمران مجلس با اشاره به خلف وعده دولت در خصوص حل معضل مسکن تاکید کرد که حل بحران مسکن برنامه ریزی دقیق تر و عزم جدی تر می خواهد.

محمد سرگزی ضمن بیان مطلب فوق در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ساختمان آنلاین اظهارداشت: در بحث تامین مسکن به عنوان یکی از دغدغه های اصلی مردم و یکی از مهم‌ترین وعده‌های اصلی دولت، وقتی موضوع را مورد واکاوی قرار می دهیم، از رهگذر اهمیتی که دولت خصوصا در زمان انتخابات ریاست جمهوری در خصوص بحث مسکن مطرح می کردند، به نظر می رسد آن پیگیری لازم و میزانی که دوستان به آن اعتقاد داشتند، اتفاق نیفتاده است.

نماینده مجلس اظهار داشت: ما بسیار بیشتر از این انتظار داشتیم که مجموعه دولت در بحث مسکن ورود داشته باشد، این در حالی است که در حال حاضر در طرح نهضت ملی مسکن هم در بحث تامین منابع مالی برای ساخت و هم بحث تامین اراضی لازم مقاومتهایی وجود داشته دارد.

وی اذعان داشت:بانکها در پرداخت تسهیلات مقاومت کردند که البته برای رفع این مشکل رییس جمهور محترم ورود پیدا کرد و مشکل تا حدی حل شد. در بحث واگذاری اراضی،برخی دستگاهها برای اینکه اراضی در اختیار خود را به طرح نهضت ملی مسکن اختصاص. دهند، همکاری لازم را نداشته اند.

عضو کمیسیون عمران مجلس خاطر نشان ساخت: بنابراین اگر دولت واقعا می خواهد به برنامه های خود در بخش مسکن عمل کند باید با یک برنامه دقیق تر و عزم جدی تر ورود پیدا کند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا