یک خانه­ ی معاصر با یک پلکان مارپیچ شگفت ­انگیز

0

مقالات پروژه ها

یک خانه ­ی معاصر با یک پلکان مارپیچ شگفت ­انگیز

یک خانه معاصر با یک پلکان مارپیچ شگفت انگیز ذهن را نسبت به طراحیش درگیر می کند

پروژه  ی یک خانه معاصر با یک پلکان مارپیچ شگفت انگیز  توسط پارک و همکاران تکمیل شده و در بدوک، در همسایگی سنگاپور در سنگاپور واقع شده است.

هم داخل و هم خارج خانه معاصر با یک پلکان مارپیچ حقیقتاً تماشایی هستند. به تمام جزئیات پیش از اجرا کاملاً فکر شده است و به همین دلیل یک فضای سرشار از نور، سلیقه و ظرافت را به وجود می ­آورد.

یک خانه­ ی معاصر با یک پلکان مارپیچ شگفت ­انگیز

به گزارش ساختمان آنلاین: در فضای داخلی، یک اتاق نشیمن پرنور را می ­یابیم به طوری که دیوارهای شفاف شیشه ­ای آن باز می ­شوند تا نور طبیعی را به داخل فضا راه دهند. به این ترتیب، وفور حیات و رنگ از بیرون به داخل اتاق وارد شود و به آرامی در خانه عبور کند، و در کل تعادل کاملی بین خلوت و آسایش برقرار نماید.

مبلمان آن به سبک مدرن طراحی شده و از چرم مشکی ساخته شده است که تضاد کاملی با سفیدی سایر قسمت­ های فضا ایجاد می­کند.

اما بدون شک، مرکز و کانون توجه، پلکان است. این پلکان در محلی قرار گرفته که اتاق نشیمن را از اتاق غذاخوری و آشپزخانه جدا می ­کند، جایی که هم سقف و هم دیوارهایش با چوب پوشانده شده است. در آنجا، گویی پلکان با هماهنگی کامل و با سبکی منحصر به فرد از سقف آویزان شده است و ما را شیفته­ ی خود می ­کند. زیبا، باشکوه و حیرت­ انگیز. بی ­شک این پلکان در مرکز توجه خانه قرار دارد.

الهام­ بخشی بیشتر
در طبقه­ ی بالا، فضاهای چوبی و سفید ما را به فضای خلوت و اختصاصی خانه می­ برد، جایی که در آن یک سرویس بهداشتی به رنگ سفید و روشن خواهیم یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.