اجتماعی

نوسازی محلات فرسوده شهر تهران رونق گرفت

رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران با اشاره به اینکه رکود نوسازی محلات فرسوده شهر تهران شکسته شده است گفت: کن بعد از شهرری قدیمی ترین محله تهران است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ساختمان آنلاین، سید احمد علوی در  پنجاه و یکمین رویداد «امیدوافتخار» گفت: «کن» بعد از شهرری با بیش از ۶۰۰۰سال تاریخ، از قدیمی‌ترین محلات تهران است.

وی تاکید کرد: امیدواریم افتتاح دژباغ کن بتواند به عنوان موتور محرک توسعه محله  ایفای نقش کند.

علوی اظهار کرد: در محله نفرآباد بعد از سال‌ها در کمیسیون ماده ۵، مشکل مردم این منطقه حل شد.رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران با بیان اینکه در این محله اماکن تاریخی متفاوتی داریم، گفت: در یکی از تاریخی ترین محله های تهران هستیم و بسیاری از اتفاقات خوب گردشگری به واسطه بافت تاریخی و آب و هوای خوب در این محله رقم می‌خورد.

علوی بیان کرد: پروژه دژ باغ کن، از جمله پروژه های محرک توسعه است تا راه را برای رونق محله ها فراهم کند. از ابتدای کار خواهش می کنم تدبیری اندیشیده شود تا این پروژه بتواند نقش خوبی ایفا کند.

3/5 - (1 امتیاز)

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا