اجتماعی

۲۲ بهمن فتح المبین سیاسی کشور بود / هماهنگی مدیریت برف اخیر نشان داد نیازمند مدیریت یکپارچه شهری هستیم

نایب رئیس شورای شهر تهران در واکنش به جنگ رسانه ای که غرب برعلیه نظام جمهوری اسلامی در بایکوت خبری مراسم بزرگ ۲۲ بهمن صورت داد گفت: ۲۲ بهمن فتح المبین سیاسی ماست و مردم با حضورشان خط بطلان به تمام برنامه های آنان کشیدند و نقشه هایشان را نقش بر آب کردند.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران؛ پرویز سروری نایب رییس شورا در جریان برگزاری یکصد و سی ام جلسه شورای ششم با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی، مدافعان حرم و امنیت ایران اسلامی ضمن قدردانی از حرکت عظیم مردم کشور در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن با بیان اینکه خروش مردم ایران در روز پیروزی انقلاب فتح المبین سیاسی کشور بود و دشمن با تمام تجهیزات و ظرفیت های رسانه ای به جنگ با ملت ما آمده بود، اظهار کرد: این حضور میلیونی مردم یک اتفاق غیر مترقبه برای دشمنان بود از این رو نباید اجازه دهیم رویداد 22 بهمن و این فتح المبین سیاسی از اذهان پاک شود؛ آنان که وعده داده بودند 22 بهمن ماه را در ایران خواهند بود و در غیر این صورت، موهای خود را ‌می‌تراشند باید به وعده خود عمل کنند.
وی گفت: اگر عملیات فتح المبین یک نماد بزرگی از پیروزی نظامی ما در جنگ‌بود، فتح المبین سیاسی ما همین راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ بود که توانست خیلی از شبهات را برای برخی ها حل و فصل کند.
 نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم که این حماسه عظیم را دائما در عرصه توجه مردم نگه داریم، یادآور شد: دشمن به دنبال این است که این حرکت عظیم را با حربه های مختلف به ورطه فراموشی بسپارد و از اذهان پاک کند چرا که دشمنان ما در یک حقارت عظیم قرار گرفتند از این رو ما همه با هم این رویداد بزرگ را خلق کردیم و به عنوان نمایندگان مردم نباید اجازه دهیم این حماسه در اذهان کمرنگ شود و باید پتک مردمی بودن نظام را بر سر دشمن بکوبیم.
 سروری افرود: نباید اجازه بدهیم که حاشیه ها بر متن غلبه کند چرا که متن امروز پیروزی ما در عرصه سیاسی با نظام سلطه است که با تمام قدرت در مقابل ملت ما صف آرایی کرد و باطل السحر این دشمنی ها حضور میلیونی مردم در ۲۲ بهمن بود و ما باید این رویداد بزرگ و مردمی بودن نظام را همچون پتک بر سر دشمنان بکوبیم.
وی اضافه کرد: ما در دهه فجر امسال احساس خوبی داشتیم؛ چراکه برخی اقدامات صورت گرفته ما را به یاد سال 1357 انداخت و نصب پلاکاردهایی که در محلات نصب شده بود، از ابتکارات خوبی بود که از این اقدامات تقدیر می کنیم.
سروری با بیان اینکه در جشنواره فیلم فجر به اصل بازگشتیم، گفت: ما جشنواره فجر را به جشنواره فیلم تبدیل کرده بودیم که علیه انقلاب بود و تاریکی را نشان می داد اما امسال جشنواره فیلم هایی را بر مبنای ارزش ها به نمایش گذاشت، ما لجستیک جشنواره فیلم فجر نیستیم و شهرداری باید حضور جدی تری داشته باشد که امسال این حضور نشان داده شد.
 وی ضمن ابراز خرسندی از تست گرم خط 6 و 7 مترو، تصریح کرد: این هدیه ای از سوی شورای شهر و شهرداری به مردم است و امیدواریم نتیجه این تست منجر به استفاده کامل از خطوط تا پایان سال باشد.
 نایب رئیس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ما معتقدیم تهران کشورشهر است، یادآور شد: هماهنگی مدیران برای مدیریت بحران و جمع شدن مدیران در یک مرکز راز موفقیت ما در روز یکشنبه بود؛ ارتفاع برف در تهران 18 سانتی متر بود و از سال 1397 این حجم از بارش برف را شاهد نبودیم و به شکلی کسانی که عملیات برف روبی انجام می دادند، فراموش کرده بودند.
 وی افزود: پلیس راهور و شهرداری با کنترل تصاویر، روز روانی را در برف روبی سنگین شهرداری داشتیم و خوشحالیم که شهرداری به تذکرات نمایندگان مردم شهر توجه کرد و با برنامه ریزی بهتری، برف روبی صورت گرفت و مردم و کسانی که پیام های تندی به ما داده بودند، ابراز رضایت کردند.
سروری با بیان اینکه تأخیر ساعت کاری مدارس توسط نظام یکپارچه صورت می گیرد، یادآور شد: حدود 460 هزار نفر از مترو به صورت رایگان استفاده کردند و این تصمیمات در کنار هم باعث شد که بر مشکلات فائق شویم.
 وی با اعلام اینکه دولت آمادگی کامل در اجرای مدیریت یکپارچه شهری را دارد ادامه داد: این اقدام ما نشان داد که به شدت به مدیریت یکپارچه نیازمندیم؛ لذا به نمایندگی از اعضای شورا با رئیس جمهور، وزیر کشور و معاون اول رئیس جمهور و همچنین در مجلس شورای اسلامی جلسات پیچیده ای داشتیم و قرار است با حضور شورای عالی استان‌ها، مجلس و دولت مثلثی شکل بگیرد که امور مدیریت شود.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا