اجتماعی

سد باطله معدن طلای زرشوران به عنوان بزرگترین پروژه زیست محیطی کشور افتتاح شد

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از تحقق یکی از مهم‌ترین مصوبات شورای حفظ حقوق بیت المال استان که سال گذشته پس از بازدید پنج ساعته از معدن زره شوران در فرمانداری تکاب برگزار شده و مصوباتی به تصویب رسیده بود.

به گزارش ساختمان آنلاین، ناصر عتباتی از تحقق یکی از مهم‌ترین مصوبات شورای حفظ حقوق بیت المال استان که سال گذشته پس از بازدید پنج ساعته از معدن زره شوران در فرمانداری تکاب برگزار شده و مصوباتی به تصویب رسیده بود خبر داد.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: در پی درخواست‌های مکرر اهالی منطقه سال گذشته در معدن طلای زره شوران تکاب حاضر و ضمن بازدید از محل و استماع اظهارات اهالی محل و مدیران معدن جلسه مفصل شورای حفظ حقوق بیت‌المال در فرمانداری تکاب برگزار و مصوباتی در جهت تامین امنیت و سلامتی مردم و حفظ محیط زیست منطقه به تصویب اعضا رسید.

وی افزود مهم‌ترین مصوبه احداث سد باطله با استاندارهای زیست محیطی و بهداشتی لازم بود که به حمدالله پس از پیگیری‌های موثر و مستمر دادگستری استان و رئیس و دادستان تکاب امروز به ثمر نشست.

رئیس کل دادگستری استان اضافه کرد: سد باطله معدن طلای زرشوران به عنوان بزرگترین پروژه زیست محیطی کشور و جهت ذخیره‌سازی حدود ۱۰ سال مواد باطله با پوشش ژئو ممبران امروز افتتاح شد و مشکلات زیست محیطی مطروحه اهالی به طور کامل مرتفع شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا