اجتماعی

بازدید میدانی سخنگوی شورای شهر تهران از عملیات برف روبی در تهران

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بامداد دوشنبه ۲۴ بهمن ماه و همزمان با بارش برف در پایتخت از روند عملیات برف روبی در مناطق شمالی تهران به صورت میدانی بازدید کرد و گفت: با توجه به میزان برودت هوا و شدت بارش برف در پایتخت از روند عملیات برف روبی در شمال پایتخت به صورت سر زده بازدید کردم.

به گزارش ساختمان آنلاین، وی افزود: این بازدید از مناطق ۱، ۴، ۷ و ۸ تهران صورت گرفت که خوشبختانه عملیات برف روبی به صورت شبانه روزی ادامه داشته و بزرگراه ها و معابر اصلی و برخی معابر فرعی نیز بدون هیچ مشکلی برف روبی شدند.

سخنگوی‌ شورای اسلامی شهر تهران گفت: عملیات شن پاشی‌ به خوبی انجام شده و هیچ مشکلی در معابر اصلی و فرعی مناطق ذکر شده وجود ندارد البته در منطقه ۴ پایتخت تا نیمه های شب بارندگی ادامه داشت که همکاران در نواحی در حال بازگشایی مسیر های اصلی و فرعی بودند.

نادعلی با اشاره به فعالیت های برف روبی در منطقه یک تهران گفت: همچنین از ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه کارگران خدمات شهری در منطقه یک فعالیت خود را در زمینه برف روبی مجدد آغاز کردند تا در معابر اصلی و فرعی شهروندان دچار مشکل رفت و آمد نشوند.

سخنگوی‌شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیران شهرداری تهران از نقدهای مطرح شده در زمینه برف روبی که به جا و درست بود در راستای ارتقاء خدمات رسانی به شهروندان به بهترین شکل استفاده کردند که جای تقدیر و تشکر دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا